Krachtbalclub Male

Winterstop tot 13 januari

DATUMDAGUURREEKSTHUISPLOEGBEZOEKERSAFSPRAAK
2018-01-13 ZA 00:00 2NHR KBC Male KBK Ichtegem (FORFAIT) 00:00
2018-01-13 ZA 09:00 CAJ-P2 KBC Male Sporting Brugge 08:15
2018-01-13 ZA 10:00 SJ-P2 KBC Male Atlas Varsenare 09:15
2018-01-13 ZA 11:15 CAM KBC Male KBC Heist B 10:30
2018-01-13 ZA 13:45 1NDR KBC Male KBC St. Michiels 13:00
2018-01-13 ZA 14:30 PUP-P2 KBC St. Michiels KBC Male 13:30
2018-01-13 ZA 14:30 PUP-P1 Avanti Lissewege KBC Male 13:30
2018-01-13 ZA 15:00 1NDA KBC Male KBC St. Michiels 13:00
2018-01-13 ZA 16:15 2NHA KBC Male KBK Ichtegem 14:15
2018-01-13 ZA 16:30 3NHR KBC Male Atlas Varsenare 15:45
2018-01-13 ZA 16:30 MJ-P2 Avanti Lissewege KBC Male 15:30
2018-01-13 ZA 17:45 1NHR Osiris Aalst KBC Male 16:05
2018-01-13 ZA 17:45 3NHA KBC Male Atlas Varsenare 15:45
2018-01-13 ZA 19:00 1NHA Osiris Aalst KBC Male 16:05
2018-01-14 ZO 16:15 3ND-P2 t Klaverken Buggenhout KBC Male 14:15

Kaart- en spelletjesavond 2018

Op zaterdag 31 maart organiseren we onze jaarlijkse kaart- en spelletjesavond.

Vanaf 19u30 kan je er terecht om een boompje te kaarten, een gezelschapsspel te spelen, op het grote scherm te wii-en,…

Tornooitje manillen: meld je samen met je ploegmakker aan voor 20.30u

Gametornooitje : Ben je een playstation , X-box of Wii fan ?, Meld je dan voor 20.15u aan.

Dit jaar spelen we voor wijn of snoep.

Om van de avond een succes te maken, vragen we aan alle leden om zo veel mogelijk kaarten te verkopen en talrijk aanwezig te zijn  op 31 maart.

1 kaart kost 2,50 €, die kan je bekomen bij een van de bestuursleden of in de kantine.

Beker van Vlaanderen 2018: 1/8ste finale

Dames: 
zon. 18/2, 10.15: HO Beitem +3 - KBC Male

Heren Hogere:
KBC Male A moet op verplaatsing bij de winnaar van de uitgestelde wedstrijd: Opstal - Aalst
zat. 17/2, 17.30 KBC Male B - Avanti Lissewege

Heren Lagere:
zat. 17/2, 16.15 KBC Male - KBK Temse

Kadetten Jongens
zat. 17/2, 10.00 KBC Male - 't Klaverken Buggenhout

Miniemen Jongens
zon. 18/2, 12.00 KBK Temse - KBC Male

Pupillen
zat. 17/2, 14.00 KBC Sint-Michiels - KBC Male A
zon. 18/2, 10.00 KBK Ichtegem B - KBC Male B

Noteer je match alvast in je agenda, verdere afspraken volgen.

Pupillen op dreef

Kerstfeestje 2017

Aankoop sportkledij en sportzakken

 

Krachtbalclub Male is van plan om nieuw sportmateriaal aan te kopen zoals trainingspakken, sportzakken, coachjassen… Heb je zin in een nieuwe outfit en/of een nieuwe sportzak? Je kan je bestelling plaatsen door hier te klikken of door het formulier in de kantine in te vullen en in de doos te steken. Bestellen kan tot 31 december.

Quiz 2017

 

Na het succes van vorig jaar organiseren we op 18 november om 19u30 opnieuw een gezellige quizavond voor leden en sympathisanten van Krachtbalclub Male en de krachtbalsport.

Deze algemene-kennis-vragen-quiz is na opmerkingen over het niveau van vorig jaar wat aangepast, zodat jong en oud een eerlijke kans hebben op de hoofdprijs!

20€ / team (4 pers.) - Max. 40 teams
Inschrijving: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (Ploegnaam vermelden)
Inschrijven Voor 10 november, zie https://www.facebook.com/events/523647821301393/

Aanvang 19u30; Stipte start 20u!

 

sportvoordeel CM: wat te doen ?

sportvoordeel cm : wat te doen ?

De CM geeft een tegemoetkoming van 15 euro per jaar op je sportlidgeld

Nieuwe 6-stappen-regeling: zonder tussenkomst (geen handtekening noch clubstempel)  van KBC Male en uitsluitend geldig voor via bankrekening betaalde lidgelden: deze 6 stappen moeten correct zijn :

  1. vraag of download het AANVRAAGFORMULIER : http://www.cm.be/binaries/Attest-inschrijvingsgeld-jeugdvereniging-sportvereniging_tcm375-167346.pdf
  2. copieer de betaalbeweging van je BANKUITTREKSEL
  3. WIE : kleef DE GELE KLEVER op het formulier
  4. schrijf bij : SPORTCLUB: Krachtbalclub Male
  5. schrijf bij : beoefende SPORT: Krachtbal 
  6. schrijf bij : BEGIN en EINDDATUM van het sportseizoen

Al deze gegevens zijn verplicht opdat de CM uw terugbetaling kan doen. Bevestig beide documenten aan elkaar en stop ze in de "groene brievenbus" van uw locatie.

Deze regeling is uitsluitend geldig voor CM-leden ! Indien je je lidgeld contant betaalde dan geldt de oude werkwijze nog wel.

Ploegfoto van de week

Eerste speeldag seizoen 2017-2018

DATUMDAGUURREEKSTHUISPLOEGBEZOEKERSAFSPRAAK
2017-09-09 ZA 09:00 CAJ-P2 KBC Male Avanti Lissewege 08:15
2017-09-09 ZA 10:00 SJ-P2 KBC Male Avanti Lissewege 09:15
2017-09-09 ZA 11:15 CAM KBC Male KBC Opstal 10:30
2017-09-09 ZA 13:45 1NDR KBC Male KBC Maldegem-Donk 13:00
2017-09-09 ZA 14:45 MJ-P2 KBC Heist KBC Male 13:35
2017-09-09 ZA 15:00 1NDA KBC Male KBC Maldegem-Donk 13:00
2017-09-09 ZA 15:15 2NHR KBC Male KBC Opstal 14:30
2017-09-09 ZA 16:30 2NHA KBC Male KBC Opstal 14:30
2017-09-09 ZA 16:30 3ND-P2 KBC Opstal KBC Male 14:30
2017-09-09 ZA 16:45 3NHR KBC Male Z.A.K.Beveren 16:00
2017-09-09 ZA 18:00 3NHA KBC Male Z.A.K.Beveren 16:00
2017-09-09 ZA 18:45 1NHR Sporting Brugge KBC Male 17:55
2017-09-09 ZA 20:00 1NHA Sporting Brugge KBC Male 17:55
2017-09-10 ZO 09:00 PUP-P1 WWR Ingelmunster KBC Male 07:30
2017-09-10 ZO 09:00 PUP-P2 KBK Ichtegem KBC Male 07:40

Jeugdweekend 2017 was terug een groot succes

Alle foto's van het jeugdweekend terug te vinden op de website & op facebook. Proficiat aan de organisatoren van het jeugdweekend.

Beker van Brugge 2017

De Beker van Brugge wordt dit jaar door KBC Sint-Michiels georganiseerd.
De wedstrijden worden gespeeld op de terreinen in de Xaverianenstraat te Brugge, op zaterdag 2 september 2017. Zowel de jeugd- als seniorenwedstrijden worden dus op 1 dag gespeeld.

seizoen 2016-2017: eindrangschikking

In het seizoen 2017-2018 telde onze club 115 leden waarvan 101 spelers (51 jeugdspelers en 50 senioren). We speelden met 16 ploegen in competitie: (6 herenploegen, 4 damesploegen en 6 jeugdploegen). Onze  jeugdwerking werd bekroond met het Gouden Kids Logo en onze heren en scholieren wonnen de Beker van Vlaanderen in Temse.

Eindrangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
    G G V G F V T S P
1 KBC Male 22 18 3 1 0 633 410 223 81
2 KRB Jabbeke 22 17 5 0 0 538 371 167 78
3 KBC St. Michiels 22 16 6 0 0 527 388 139 76
4 t Klaverken Buggenhout 22 15 6 1 0 576 387 189 75
5 KBK Ichtegem 22 15 6 1 0 512 427 85 75
6 KRB Loppem 22 15 7 0 0 537 423 114 74
7 Avanti Lissewege 22 8 13 1 0 433 514 -81 61
8 D&W Koekelare 22 6 13 3 0 427 476 -49 59
9 Osiris Aalst 22 6 15 1 0 338 500 -162 57
10 HO Beitem 22 6 16 0 0 344 476 -132 56
11 Grenskracht Menen 22 4 15 3 0 416 558 -142 55
12 KBK Temse 22 0 21 1 0 259 610 -351 45
 
1° Nationale Heren Reserven (1NHR)
    G G V G F V T S P
1 KRB Jabbeke 22 21 0 1 0 564 296 268 87
2 KRB Loppem 22 18 3 1 0 595 303 292 81
3 KBC Male 22 17 5 0 0 528 319 209 78
4 HO Beitem 22 14 8 0 0 551 345 206 72
5 KBC St. Michiels 22 13 8 1 0 494 451 43 71
6 D&W Koekelare 22 10 9 1 2 363 431 -68 61
7 t Klaverken Buggenhout 22 7 13 2 0 396 450 -54 60
8 KBK Temse 22 7 13 1 1 387 446 -59 57
9 Avanti Lissewege 22 6 16 0 0 401 558 -157 56
10 Osiris Aalst 22 7 12 0 3 302 503 -201 52
11 Grenskracht Menen 22 4 17 0 1 333 505 -172 50
12 KBK Ichtegem 22 4 12 1 5 269 576 -307 43
 
1e Nationale Dames A (1NDA)
    G G V G F V T S P
1 Royal KBC St. Michiels 20 20 0 0 0 714 425 289 80
2 KBC Male 20 14 6 0 0 584 417 167 68
3 t Botterken Baasrode 20 14 6 0 0 614 551 63 68
4 KBK Ichtegem 20 13 7 0 0 484 391 93 66
5 t Klaverken Buggenhout 20 13 7 0 0 527 488 39 66
6 KBC Maldegem-Donk 20 10 7 2 1 561 569 -8 60
7 Grenskracht Menen 20 7 11 2 0 442 512 -70 56
8 KBC St. Michiels 20 7 13 0 0 516 616 -100 54
9 FE Male 20 2 15 3 0 412 559 -147 47
10 t Klaverken Vier 20 2 15 3 0 402 550 -148 47
11 Avanti Lissewege 20 3 17 0 0 370 548 -178 46
 
1e Nationale Dames reserven (1NDR)
    G G V G F V T S P
1 Royal KBC St. Michiels 20 20 0 0 0 797 281 516 80
2 KBC St. Michiels 20 17 3 0 0 606 362 244 74
3 t Klaverken Vier 20 14 6 0 0 510 387 123 68
4 t Klaverken Buggenhout 20 13 7 0 0 513 362 151 66
5 Avanti Lissewege 20 11 8 1 0 441 422 19 63
6 KBK Ichtegem 20 12 6 0 2 436 358 78 60
7 Grenskracht Menen 20 6 14 0 0 352 499 -147 52
8 KBC Male 20 6 12 1 1 296 464 -168 51
9 t Botterken Baasrode 20 5 15 0 0 378 583 -205 50
10 FE Male 20 4 11 2 3 303 476 -173 44
11 KBC Maldegem-Donk 20 0 11 0 9 181 619 -438 22
 
2° Nationale Heren (2NHA)
    G G V G F V T S P
1 KSVV Inter Assebroek 22 17 5 0 0 490 367 123 78
2 Sporting Brugge 22 17 5 0 0 570 454 116 78
3 KBK Ichtegem 22 16 6 0 0 475 379 96 76
4 KBC Male 22 13 6 3 0 413 346 67 73
5 t Klaverken Buggenhout 22 13 8 1 0 479 374 105 71
6 HO Beitem 22 12 9 1 0 421 398 23 69
7 WWR Ingelmunster 22 11 11 0 0 467 493 -26 66
8 Atlas Varsenare 22 9 12 1 0 425 488 -63 63
9 Helios Halle 22 8 13 1 0 496 503 -7 61
10 KBC Opstal 22 6 14 2 0 372 422 -50 58
11 KBC Aalter 22 3 18 1 0 399 567 -168 51
12 KSVV Eendracht Assebroek 22 2 19 0 1 388 604 -216 46
 
2° Nationale Heren Reserven (2NHR)
    G G V G F V T S P
1 KBK Ichtegem 22 19 3 0 0 517 280 237 82
2 KBC Male 22 17 2 3 0 563 303 260 81
3 HO Beitem 22 17 3 2 0 520 299 221 80
4 Atlas Varsenare 22 14 7 0 1 419 335 84 70
5 KSVV Inter Assebroek 22 14 3 2 3 365 354 11 68
6 t Klaverken Buggenhout 22 11 9 1 1 378 353 25 65
7 KBC Opstal 22 10 11 1 0 403 399 4 65
8 KSVV Eendracht Assebroek 22 5 13 2 2 314 431 -117 52
9 KBC Aalter 22 4 15 2 1 330 481 -151 52
10 WWR Ingelmunster 22 4 15 0 3 318 469 -151 46
11 Helios Halle 22 2 19 0 1 267 527 -260 46
12 Sporting Brugge 22 8 3 1 10 346 509 -163 41
 
3° Nationale Heren (3NHA)
    G G V G F V T S P
1 D&W Koekelare 22 17 5 0 0 522 324 198 78
2 t Botterken Baasrode 22 16 4 2 0 533 384 149 78
3 MEZ Snellegem 22 14 6 2 0 439 344 95 74
4 Avanti Lissewege 22 14 7 1 0 505 451 54 73
5 KBC St. Michiels 22 12 7 3 0 502 449 53 71
6 KBK Temse 22 12 9 0 1 387 422 -35 66
7 Grenskracht Menen 22 9 10 3 0 391 410 -19 65
8 Osiris Aalst 22 8 11 3 0 416 393 23 63
9 Krabalko Koekelare 22 7 15 0 0 408 478 -70 58
10 KBC Male 22 6 14 2 0 361 468 -107 58
11 Noordster Dudzele 22 4 17 1 0 375 533 -158 53
12 KBC Heist 22 3 16 3 0 361 544 -183 53
 
3° Nationale Heren Reserven (3NHR)
    G G V G F V T S P
1 KBC St. Michiels 22 21 1 0 0 565 289 276 86
2 MEZ Snellegem 22 16 5 1 0 436 270 166 77
3 Krabalko Koekelare 22 14 7 1 0 485 415 70 73
4 Grenskracht Menen 22 13 7 2 0 444 392 52 72
5 KBC Male 22 12 9 1 0 467 359 108 69
6 D&W Koekelare 22 9 11 1 1 371 381 -10 61
7 t Botterken Baasrode 22 8 12 1 1 380 410 -30 59
8 Noordster Dudzele 22 9 7 2 4 337 388 -51 56
9 KBK Temse 22 9 10 0 3 347 400 -53 56
10 KBC Heist 22 6 13 2 1 334 422 -88 56
11 Avanti Lissewege 22 4 18 0 0 339 607 -268 52
12 Osiris Aalst 22 5 13 1 3 266 438 -172 49
 
Scholieren Jongens (SJ)
    G G V G F V T S P
1 KBC Male 20 19 1 0 0 624 290 334 78
2 Sporting Brugge 20 18 2 0 0 648 311 337 76
3 KRB Jabbeke 20 14 6 0 0 602 384 218 68
4 t Botterken Baasrode 20 13 6 0 1 554 399 155 64
5 D&W Koekelare 20 10 10 0 0 435 444 -9 60
6 KBC Heist 20 10 8 1 1 501 540 -39 59
7 Osiris Aalst 20 10 5 1 4 369 454 -85 53
8 KBC Opstal 20 7 12 0 1 403 363 40 52
9 KB Moerdamme 20 5 14 0 1 354 562 -208 48
10 Avanti Lissewege 20 3 14 0 3 359 633 -274 40
11 Z.A.K.Beveren 20 0 10 0 10 185 654 -469 20
 
Cadetten Jongens A (CAJ-p1)
    G G V G F V T S P
1 HO Beitem 16 14 2 0 0 303 169 134 60
2 KBC Heist 16 13 3 0 0 334 181 153 58
3 KBK Ichtegem 16 11 5 0 0 272 197 75 54
4 KBC Male 16 11 4 0 1 277 250 27 52
5 Sporting Brugge 16 6 9 1 0 207 251 -44 45
6 KBC St. Michiels 16 4 11 1 0 171 265 -94 41
7 Avanti Lissewege 16 5 10 0 1 234 306 -72 40
8 KRB Loppem 16 5 10 0 1 159 238 -79 40
9 KBC Opstal 16 2 13 0 1 176 276 -100 34
 
Cadetten Meisjes B (CAM-p2)
    G G V G F V T S P
1 KBK Ichtegem 21 21 0 0 0 461 205 256 84
2 KBC Maldegem-Donk 21 18 3 0 0 463 245 218 78
3 KBC Opstal 21 13 8 0 0 341 251 90 68
4 KRB Loppem 21 9 11 0 1 231 295 -64 58
5 KBC Heist 21 6 13 2 0 337 369 -32 56
6 KBC Male 21 9 8 1 3 307 385 -78 55
7 Avanti Lissewege 21 4 14 1 2 247 435 -188 47
8 HO Beitem 21 2 18 0 1 239 441 -202 44
 
Miniemen Jongens B (MJ-p2)
    G G V G F V T S P
1 KBK Ichtegem 18 17 0 1 0 465 112 353 71
2 KBC Male 18 14 3 1 0 372 201 171 65
3 HO Beitem 18 10 7 0 1 277 266 11 54
4 KBC Heist 18 9 9 0 0 338 303 35 54
5 KRB Jabbeke B 18 8 10 0 0 224 296 -72 52
6 Noordster Dudzele 18 4 14 0 0 209 320 -111 44
7 D&W Koekelare 18 0 18 0 0 65 452 -387 36
 
Pupillen B (PUP-p2)
    G G V G F V T S P
1 Avanti Lissewege 18 16 1 1 0 313 119 194 69
2 KBC Male 18 15 3 0 0 345 128 217 66
3 HO Beitem 18 11 4 2 1 185 169 16 58
4 KBC St. Michiels 18 10 7 1 0 206 186 20 57
5 Grenskracht Menen 18 4 14 0 0 110 268 -158 44
6 D&W Koekelare 18 2 15 1 0 125 256 -131 41
7 KB Moerdamme 18 2 15 1 0 128 286 -158 41
 
Cadetten Jongens P1 (4-5-6) (CAJ-P1 (4-5-6))
    G G V G F V T S P
1 KBC Male 2 1 1 0 0 35 24 11 58
2 Sporting Brugge 2 2 0 0 0 32 29 3 53
3 KBC Sint Michiels 2 0 2 0 0 20 34 -14 45
 

 

seizoen 2017-2018: uren trainingen

Heren: 

In augustus trainen we in de Gulden Kamer, op dinsdag om 19:45u en op vrijdag om 19.45u. We starten op 1 augustus. Let op: op dinsdag 15 augustus trainen we in Sijsele.
In september trainen we in de Gulden Kamer, op dinsdag om 19.45u 

Het seizoen 2017-2018 start in het weekend van 9 en 10 september 2017. De medische kaart kan je bekomen op de eerste training of hier downloaden, die is in te vullen door een dokter en zo vlug mogelijk daarna terug mee te brengen, dit is nodig om in orde te zijn met de verzekering.

 

Dames: 

In augustus trainen we in de Gulden Kamer, op woensdag om 20u en op vrijdag om 19:45u. We starten op 2 augustus.
Vanaf september trainen we in Male, op woensdag om 19.45u en op vrijdag om 19.45u.

Het seizoen 2017-2018 start in het weekend van 9 en 10 september 2017. De medische kaart kan je bekomen op de eerste training of hier downloaden, die is in te vullen door een dokter en zo vlug mogelijk daarna terug mee te brengen, dit is nodig om in orde te zijn met de verzekering.

 

Jeugd:

 In augustus trainen de kadetten en scholieren jongens in de Gulden Kamer, op dinsdag om 19:00u en op vrijdag om 19.00u. We starten op 1 augustus. Let op: op dinsdag 15 augustus trainen we in Male.

In september trainen de kadetten en scholieren jongens in Male, op dinsdag om 19:00u en op vrijdag om 19.00u. 

 

We starten de trainingen voor kadetten meisjes, miniemen, pupillen en micrabas vanaf woensdag 2 augustus, verder volgens schema hieronder:

            Vrijdag 04 augustus

            Woensdag 09 augustus

            Vrijdag 11 augustus   

            Woensdag 16 augustus

            Vrijdag 18 augustus

            Woensdag 23 augustus

            Vrijdag 25 augustus   

            Woensdag 30 augustus

Vanaf september iedere woensdag en vrijdag.

 

De woensdag om 17.45 tot 19.15 uur en/of de vrijdag van 18.00 tot 19.30 uur, voor de pupillen en micrabas op onze terreinen in Male.

De woensdag om 17.30 tot 19.00 uur en/of de vrijdag van 18.00 tot 19.30 uur, voor de miniemen en kadetten meisjes op onze terreinen in Male.

 

Diegene die aan het sportkamp meedoen hoeven niet naar de training te komen op 23 en 25 augustus.

 

Het seizoen 2017-2018 start in het weekend van 9 en 10 september 2017.

De medische kaart kan je bekomen op de eerste training of hier downloaden, die is in te vullen door een dokter en zo vlug mogelijk daarna terug mee te brengen, dit is nodig om in orde te zijn met de verzekering. Vraag ook aan de dokter om “mag met hogere categorie spelen”niet te doorstrepen want dan kunnen micrabas niet meespelen met de pupillen enz.

 

 Lidgeld: 

Het lidgeld bedraagt:
Voor niet-spelers: 20 euro 
Voor jeugdleden: 50 euro
Voor senioren (vanaf 18 jaar): 85 euro, 65 euro voor het tweede senior-gezinslid. In dit lidgeld van 85 euro zitten automatisch 8 kaarten voor de kaarting inbegrepen.
te storten op het rekeningnummer: BE85 1096 5935 4206 op naam van KBC Male, Kastanjebosstraat 6 , 8490 Jabbeke
Vermeld bij de overschrijving: [lidgeld+naam+voornaam]

 

Tornooien 2017

Heren en Dames van Krachtbalclub Male: dit jaar zijn er terug de gekende tornooien in Sint-Michiels, Buggenhout en Maldegem (Kloeffetornooi). Er is een een spreadsheet gemaakt waar je je naam kunt invullen als je wenst mee te doen aan één van deze tornooien. Voor het Kloefetornooi staan alle datums er op, maar is afhankelijk van het schema en hoe het tornooi verloopt welke dagen we effectief een match moeten spelen.

Dus wil je meedoen met één of meerdere van deze tornooien? Kijk dan snel in je agenda of je kunt en vul je naam in op de lijst.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nfnQdCGUrhgsYd62M9ScS_X2kFoOalyVT1X78bcdnuA/edit?usp=sharing

Ploegverdeling seizoen 2017-2018

 De competitie 2017-2018 start in het weekend 9-10/9/2017

Weekendverdeling seizoen 2017-2018

Weekend 1:

1NDR 13.45u - 2NHR 15.15u

1NDA 15.00u - 2NHA 16.30u

3NHR 16.45u

3NHA 18.00u

Weekend 2:

1NHR 14.45u

1NHA 16.00u

3NDA 17.15u

 

Ploegindeling Heren:

 

1NH:  2NH:  3NH: 
Timothy Sander Thomas
Joos Jonas C Pieter
Louis Matijs Brecht
Dylan Wiebe Lukas
Jonas B Jeroen Tom
Kenny Sybren Reinhart
Koen Tijs Christiaan
Dimi Robbe Matthias
Benedict Edward Gavroche
  Bavo Tobias
     

 Vlinders : Eric, Kris en Yves

 Coach: 1NH Curt, 2NH Eric, 3NH:

Ploegindeling Dames:

 

1ND:  3ND: 
Ellen Shauni
Sofie Sien S
Tine Lore
Saar Sien DH
Sarah Rune
Jessie Cynthia
Charlot  
Brooke  
Nele  
Zita  

 Vlinders : Emma, Eva, Janne

Coach: 1ND Christiaan, 3ND: Joos

 

 

Coaches jeugd :

Pupillen : Dylan / Timothy

Miniemen : Alexander

Kadetten jongens : Germain

Kadetten meisjes : Dirk

Scholieren : Johan

 

fin de saisonfeestje 2017

 Beste spelers, leden, supporters en sympathisanten,

Zoals elk jaar hebben we als afsluiter van het seizoen ons fin de saisonfeestje. Dit gaat dit jaar door op zondag 2 juli 2017
Na de knalprestatie van onze scholieren en onze heren in Temse hebben we reden tot vieren. Ook de andere ploegen hebben een mooi seizoen achter de rug. Ons feestje start rond 11u30 met een aperitief . Daarna kunnen jullie aanschuiven voor de BBQ.


De prijs voor dit alles is 15 euro . Voor de jeugd die geboren is in 2003 en later is de prijs 8 euro. Laat ons hopen dat de zon weer van de partij is en dat de opkomst groot is. De kostprijs mag betaald worden op ons gekend nummer BE85 109 5935 4206
Hopend op jullie aanwezigheid

Sportieve groeten
Het bestuur

 

Start trainingen 2017-018

In augustus trainen we in de Gulden Kamer, we starten op dinsdag 1 augustus:

  • Senioren trainen op dinsdag en vrijdag van 19:45 tot 21:20
  • Kadetten en scholieren jongens trainen op dinsdag en vrijdag van 19:00 tot 20:30
  • Dames trainen op woensdag en vrijdag van 20:00 tot 21:30

In september trainen de Senioren in de Gulden Kamer op dinsdag van 19:45 tot 21:30

Heren en scholieren winnen de beker van Vlaanderen 2017