Krachtbalclub Male
DATUMDAGUURREEKSTHUISPLOEGBEZOEKERS
2018-09-22ZA10:00U12 AKBC MaleKrachtbal Snellegem
2018-09-22ZA10:00U12 AKBC St. MichielsKRB Jabbeke
2018-09-22ZA10:00RegDVrij AKB Moerdamme
2018-09-22ZA10:001LDVrij AKrachtbal Torhout
2018-09-22ZA10:00U18 JBVrij BWWR Ingelmunster
2018-09-22ZA10:00U12 BKBC MaleVrij A
2018-09-22ZA10:00U14 JKBC St. Michiels AKBK Ichtegem
2018-09-22ZA10:30U16 JKRB LoppemKBC Male
2018-09-22ZA10:30U14 JSporting BruggeAvanti Lissewege
2018-09-22ZA11:00U18 JAKBC St. Michielst Klaverken Buggenhout
2018-09-22ZA11:00U14 JKBC St. Michiels BKRB Jabbeke
2018-09-22ZA11:00U14 JKBC MaleKBC Opstal
2018-09-22ZA11:30U18 MKBC Opstalt Botterken Baasrode
2018-09-22ZA11:30U12 BSporting BruggeD&W Koekelare
2018-09-22ZA12:15RegDKBC St. MichielsD&W Koekelare
2018-09-22ZA12:302LDKBC OpstalKBK Temse
2018-09-22ZA12:30U12 ASporting BruggeVrij
2018-09-22ZA13:15U18 MKBC MaleKRB Loppem
2018-09-22ZA13:15U12 BAvanti LissewegeKBK Ichtegem
2018-09-22ZA13:30RegHKBC St. MichielsHO Beitem
2018-09-22ZA13:301NHBKBC MaleGrenskracht Menen
2018-09-22ZA13:301NHBKBC St. MichielsHO Beitem
2018-09-22ZA13:45U18 JBKBC OpstalVrij A
2018-09-22ZA14:00U14 MHO BeitemKBC Maldegem-Donk
2018-09-22ZA14:00U12 ANoordster DudzeleGrenskracht Menen
2018-09-22ZA14:15U12 AAvanti LissewegeKBK Ichtegem
2018-09-22ZA14:15U12 AKBC HeistHO Beitem
2018-09-22ZA14:15U14 MKBC St. MichielsVrij
2018-09-22ZA14:301NDBKBC MaleGrenskracht Menen
2018-09-22ZA14:451NHAKBC MaleGrenskracht Menen
2018-09-22ZA14:45U12 BKBC St. MichielsKRB Jabbeke
2018-09-22ZA14:451NHAKBC St. MichielsHO Beitem
2018-09-22ZA15:00U18 JBHO Beitemt Klaverken Buggenhout
2018-09-22ZA15:00U16 MNoordster Dudzelet Botterken Baasrode
2018-09-22ZA15:15U16 MAvanti LissewegeKRB Jabbeke A
2018-09-22ZA15:15U16 MKBC HeistD&W Koekelare
2018-09-22ZA15:45U18 JBKBC St. MichielsKBC Male
2018-09-22ZA15:451NDAKBC MaleGrenskracht Menen
2018-09-22ZA16:00U18 JBD&W KoekelareKRB Loppem
2018-09-22ZA16:001LDKBC St. Michiels AKBC Opstal
2018-09-22ZA16:002NHBKBC MaleOsiris Aalst
2018-09-22ZA16:00U16 JNoordster Dudzelet Botterken Baasrode
2018-09-22ZA16:15RegDKBC HeistKrachtbal Snellegem
2018-09-22ZA16:151NDBAvanti LissewegeKBK Ichtegem
2018-09-22ZA16:30U16 JSporting BruggeAvanti Lissewege
2018-09-22ZA17:00U14 JNoordster Dudzelet Botterken Baasrode
2018-09-22ZA17:002NHBKBC St. MichielsKBC Opstal
2018-09-22ZA17:00U14 JD&W Koekelare BD&W Koekelare A
2018-09-22ZA17:001LHKBC AalterVrij A
2018-09-22ZA17:15RegHD&W Koekelare AKRB Loppem
2018-09-22ZA17:151NDBKBC St. MichielsVrij
2018-09-22ZA17:15U16 MKBC St. MichielsWWR Ingelmunster
2018-09-22ZA17:152NHAKBC MaleOsiris Aalst
2018-09-22ZA17:30RegHKBC Maldegem-DonkGrenskracht Menen
2018-09-22ZA17:30U18 JASporting BruggeVrij
2018-09-22ZA17:302LDAvanti Lisseweget Klaverken Buggenhout B
2018-09-22ZA17:301NDBKBC Heistt Botterken Baasrode
2018-09-22ZA17:301NDAAvanti LissewegeKBK Ichtegem
2018-09-22ZA17:45U16 JKBC HeistD&W Koekelare
2018-09-22ZA18:002NHBD&W KoekelareWWR Ingelmunster
2018-09-22ZA18:152NHBKBC AalterHelios Halle
2018-09-22ZA18:152NHAKBC St. MichielsKBC Opstal
2018-09-22ZA18:15U18 MSporting BruggeKBK Ichtegem
2018-09-22ZA18:301NDAKBC St. MichielsVrij
2018-09-22ZA18:301LHKBC MaleOsiris Aalst
2018-09-22ZA18:30RegHD&W Koekelare BKrachtbal Torhout
2018-09-22ZA18:45U18 JAAvanti LissewegeAtlas Varsenare
2018-09-22ZA18:45RegDt Botterken BaasrodeKRB Loppem
2018-09-22ZA18:45RegHKBC HeistAvanti Lissewege
2018-09-22ZA18:451NDAKBC Heistt Botterken Baasrode
2018-09-22ZA18:45RegDKBC Maldegem-DonkVrij B
2018-09-22ZA18:451NHBAvanti LissewegeKSVV Inter Assebroek
2018-09-22ZA18:451NHBSporting BruggeD&W Koekelare
2018-09-22ZA19:152NHAD&W KoekelareWWR Ingelmunster
2018-09-22ZA19:302NHAKBC AalterHelios Halle
2018-09-22ZA19:302LDSporting BruggeNoordster Dudzele
2018-09-22ZA20:001NHASporting BruggeD&W Koekelare
2018-09-22ZA20:001NHAAvanti LissewegeKSVV Inter Assebroek
2018-09-22ZA20:001LDt Botterken BaasrodeKBK Ichtegem
2018-09-22ZA20:001LHKBC HeistD&W Koekelare
2018-09-22ZA9:30U14 MSporting BruggeKBC Heist
2018-09-22ZA9:301LDKBC St. Michiels BVrij B
2018-09-23ZO10:002LHBuffalo's SijseleKBC Opstal
2018-09-23ZO10:00U16 MKBK IchtegemAtlas Varsenare
2018-09-23ZO10:002LHMeraki AalstKBC Oostduinkerke
2018-09-23ZO10:151NDBKRB JabbekeNoordster Dudzele
2018-09-23ZO10:15U14 MKRB JabbekeHelios Halle
2018-09-23ZO10:151NHAKRB JabbekeKBK Temse
2018-09-23ZO10:152NHBt Botterken BaasrodeKrachtbal Snellegem
2018-09-23ZO10:152LHWWR IngelmunsterOsiris Aalst
2018-09-23ZO10:151LHZ.A.K.BeverenKRB Loppem
2018-09-23ZO10:151LHAtlas VarsenareHO Beitem
2018-09-23ZO10:301NHAKBK Ichtegemt Klaverken Buggenhout
2018-09-23ZO10:452LHKBK TemseKB Moerdamme
2018-09-23ZO11:00U18 JAKBK Ichtegemt Botterken Baasrode
2018-09-23ZO11:152LDMeraki AalstVrij
2018-09-23ZO11:151LHKBK IchtegemVrij B
2018-09-23ZO11:302LHKRB JabbekeNoordster Dudzele
2018-09-23ZO11:301NDAKRB JabbekeNoordster Dudzele
2018-09-23ZO11:302NHAt Botterken BaasrodeKrachtbal Snellegem
2018-09-23ZO11:30U16 JHelios HalleHO Beitem
2018-09-23ZO13:00U16 Mt Klaverken BuggenhoutHO Beitem
2018-09-23ZO13:00U12 Bt Klaverken BuggenhoutHO Beitem
2018-09-23ZO14:00U14 Jt Klaverken BuggenhoutHO Beitem
2018-09-23ZO14:002NHBt Klaverken BuggenhoutHO Beitem
2018-09-23ZO15:001NDBt Klaverken BuggenhoutHO Beitem
2018-09-23ZO15:152NHAt Klaverken BuggenhoutHO Beitem
2018-09-23ZO16:151NDAt Klaverken BuggenhoutHO Beitem
2018-09-23ZO9:00RegHt Botterken BaasrodeKrachtbal Snellegem
2018-09-23ZO9:00U12 BWWR IngelmunsterVrij B
2018-09-23ZO9:001LDWWR IngelmunsterD&W Koekelare
2018-09-23ZO9:00U16 MKRB Jabbeke BVrij
2018-09-23ZO9:002LHZ.A.K.BeverenKSVV Inter Assebroek
2018-09-23ZO9:00RegDKRB JabbekeKrachtbal Torhout
2018-09-23ZO9:001LDAtlas Varsenaret Klaverken Buggenhout
2018-09-23ZO9:00U18 JAKRB JabbekeHelios Halle
2018-09-23ZO9:00U14 MKBK IchtegemKRB Loppem
2018-09-23ZO9:00U16 JKBK IchtegemVrij
2018-09-23ZO9:001NHBKRB JabbekeKBK Temse
2018-09-23ZO9:151NHBKBK Ichtegemt Klaverken Buggenhout
2018-09-23ZO9:30U16 JKBK TemseKRB Jabbeke

Volgende Speeldag