Krachtbalclub Male
DATUMDAGUURREEKSTHUISPLOEGBEZOEKERS
2019-01-26ZA10:00U18 JBVrij AWWR Ingelmunster
2019-01-26ZA10:00U16 J 1-7plaats 6plaats 4
2019-01-26ZA10:00U16 J 8-13Vrijplaats 8
2019-01-26ZA10:00U16 J 8-13plaats 12plaats 9
2019-01-26ZA10:00U16 J 8-13vrijplaats 10
2019-01-26ZA10:00U16 J 8-13plaats 13plaats 11
2019-01-26ZA10:00U16 M 1-7plaats 5plaats 2
2019-01-26ZA10:00U16 M 1-7plaats 7plaats 3
2019-01-26ZA10:00U16 M 1-7plaats 6plaats 4
2019-01-26ZA10:00U16 J 1-7plaats 7plaats 3
2019-01-26ZA10:00U16 J 1-7plaats 5plaats 2
2019-01-26ZA10:001LHVrij BKBC Aalter
2019-01-26ZA10:00RegDVrij BKRB Loppem
2019-01-26ZA10:00U12 AVrijKBC Heist
2019-01-26ZA10:00U14 J 8-14plaats 13plaats 11
2019-01-26ZA10:00U12 BVrij AKBC St. Michiels
2019-01-26ZA10:001LHVrij AHO Beitem
2019-01-26ZA10:00U12 BVrij BKBK Ichtegem
2019-01-26ZA10:00U12 BKBC MaleAvanti Lissewege
2019-01-26ZA10:00U16 J 1-7Vrijplaats 1
2019-01-26ZA10:00U16 M 8-13Vrijplaats 8
2019-01-26ZA10:00U14 J 1-7plaats 6plaats 4
2019-01-26ZA10:00U14 J 8-14Vrijplaats 8
2019-01-26ZA10:00U14 J 8-14plaats 12plaats 9
2019-01-26ZA10:00U14 J 1-7plaats 7plaats 3
2019-01-26ZA10:00U14 J 1-7plaats 5plaats 2
2019-01-26ZA10:00U14 J 1-7Vrijplaats 1
2019-01-26ZA10:001NDAVrijt Klaverken Buggenhout
2019-01-26ZA10:00U16 M 8-13plaats 13plaats 11
2019-01-26ZA10:00U16 M 8-13vrijplaats 10
2019-01-26ZA10:00U16 M 1-7Vrijplaats 1
2019-01-26ZA10:00U16 M 8-13plaats 12plaats 9
2019-01-26ZA10:00U14 J 8-14plaats 14plaats 10
2019-01-26ZA10:001NDBVrijt Klaverken Buggenhout
2019-01-26ZA13:00U12 AGrenskracht MenenKBK Ichtegem
2019-01-26ZA13:001NDBGrenskracht MenenKBK Ichtegem
2019-01-26ZA13:301NHBKBC MaleSporting Brugge
2019-01-26ZA14:15U14 MKBC St. MichielsKRB Jabbeke
2019-01-26ZA14:151NDAGrenskracht MenenKBK Ichtegem
2019-01-26ZA14:151NHBGrenskracht MenenKSVV Inter Assebroek
2019-01-26ZA14:301NDBKBC MaleKBC St. Michiels
2019-01-26ZA14:451NHAKBC MaleSporting Brugge
2019-01-26ZA15:00U18 MKBC OpstalKBC Male
2019-01-26ZA15:15U18 JBKBC St. MichielsKBC Opstal
2019-01-26ZA15:15U12 ANoordster DudzeleSporting Brugge
2019-01-26ZA15:301NHAGrenskracht MenenKSVV Inter Assebroek
2019-01-26ZA15:30RegHGrenskracht MenenKRB Loppem
2019-01-26ZA15:451NDAKBC MaleKBC St. Michiels
2019-01-26ZA16:002NHBKBC MaleKBC St. Michiels
2019-01-26ZA16:151LDKBC OpstalKBC St. Michiels B
2019-01-26ZA16:152LHNoordster DudzeleKB Moerdamme
2019-01-26ZA16:15RegDKBC Heistt Botterken Baasrode
2019-01-26ZA16:30U14 MKBC Maldegem-DonkSporting Brugge
2019-01-26ZA16:30U12 AKrachtbal SnellegemKBC St. Michiels
2019-01-26ZA16:30U12 BD&W Koekelaret Klaverken Buggenhout
2019-01-26ZA16:45RegDD&W KoekelareVrij A
2019-01-26ZA16:45U18 JBD&W KoekelareHO Beitem
2019-01-26ZA17:00RegHKrachtbal SnellegemD&W Koekelare B
2019-01-26ZA17:152NHAKBC MaleKBC St. Michiels
2019-01-26ZA17:152LHOsiris AalstKSVV Inter Assebroek
2019-01-26ZA17:30U18 Mt Botterken BaasrodeSporting Brugge
2019-01-26ZA17:30RegHKBC Maldegem-DonkKBC Heist
2019-01-26ZA17:302LDAvanti LissewegeHO Beitem
2019-01-26ZA17:301NDBNoordster DudzeleHO Beitem
2019-01-26ZA17:301NDBKBC HeistAvanti Lissewege
2019-01-26ZA17:302NHBKrachtbal SnellegemKBC Aalter
2019-01-26ZA17:301NHBD&W KoekelareKBC St. Michiels
2019-01-26ZA17:302LHKBC OpstalKBK Temse
2019-01-26ZA17:452NHBOsiris AalstWWR Ingelmunster
2019-01-26ZA18:001LDD&W KoekelareKBK Ichtegem
2019-01-26ZA18:15RegDKrachtbal SnellegemKRB Jabbeke
2019-01-26ZA18:301LHOsiris AalstKRB Loppem
2019-01-26ZA18:301LHKBC MaleKBC Heist
2019-01-26ZA18:451NDANoordster DudzeleHO Beitem
2019-01-26ZA18:45U18 JAAvanti LissewegeKRB Jabbeke
2019-01-26ZA18:452NHAKrachtbal SnellegemKBC Aalter
2019-01-26ZA18:452NHBKBC Opstalt Klaverken Buggenhout
2019-01-26ZA18:451NDBt Botterken BaasrodeKRB Jabbeke
2019-01-26ZA18:451NDAKBC HeistAvanti Lissewege
2019-01-26ZA18:451NHAD&W KoekelareKBC St. Michiels
2019-01-26ZA18:45RegDKBC Maldegem-DonkKBC St. Michiels
2019-01-26ZA19:002NHAOsiris AalstWWR Ingelmunster
2019-01-26ZA19:151LHD&W KoekelareAtlas Varsenare
2019-01-26ZA20:001NDAt Botterken BaasrodeKRB Jabbeke
2019-01-26ZA20:002LHKBC OostduinkerkeKRB Jabbeke
2019-01-26ZA20:00RegHAvanti LissewegeKBC St. Michiels
2019-01-26ZA20:002NHAKBC Opstalt Klaverken Buggenhout
2019-01-26ZA9:00U14 MKRB LoppemVrij
2019-01-26ZA9:00U12 AKBC MaleAvanti Lissewege
2019-01-26ZA9:30U18 JBKRB LoppemKBC Male
2019-01-27ZO10:002LHMeraki AalstZ.A.K.Beveren
2019-01-27ZO10:001LDAtlas Varsenaret Botterken Baasrode
2019-01-27ZO10:00U18 JAKBK IchtegemKBC St. Michiels
2019-01-27ZO10:00U18 JAt Botterken BaasrodeAtlas Varsenare
2019-01-27ZO10:00U12 BKRB JabbekeHO Beitem
2019-01-27ZO10:152NHBt Botterken BaasrodeD&W Koekelare
2019-01-27ZO10:152NHBHelios HalleHO Beitem
2019-01-27ZO10:152LHWWR IngelmunsterBuffalo's Sijsele
2019-01-27ZO10:451NHBKBK TemseHO Beitem
2019-01-27ZO11:151LHKBK IchtegemZ.A.K.Beveren
2019-01-27ZO11:152LDMeraki AalstKBC Opstal
2019-01-27ZO11:302NHAt Botterken BaasrodeD&W Koekelare
2019-01-27ZO11:302NHAHelios HalleHO Beitem
2019-01-27ZO11:30U12 BWWR IngelmunsterSporting Brugge
2019-01-27ZO12:001NHAKBK TemseHO Beitem
2019-01-27ZO13:45U18 JAt Klaverken BuggenhoutSporting Brugge
2019-01-27ZO14:00RegHKrachtbal TorhoutHO Beitem
2019-01-27ZO14:002LDt Klaverken Buggenhout BVrij
2019-01-27ZO14:00U18 JBt Klaverken BuggenhoutVrij B
2019-01-27ZO15:001NHBt Klaverken BuggenhoutKRB Jabbeke
2019-01-27ZO15:152LDt Klaverken Buggenhout ASporting Brugge
2019-01-27ZO15:151LDt Klaverken BuggenhoutVrij A
2019-01-27ZO15:15RegDKrachtbal TorhoutKB Moerdamme
2019-01-27ZO15:451LDKrachtbal TorhoutVrij B
2019-01-27ZO16:151NHAt Klaverken BuggenhoutKRB Jabbeke
2019-01-27ZO9:00RegHt Botterken BaasrodeD&W Koekelare A
2019-01-27ZO9:00U12 AKRB JabbekeHO Beitem
2019-01-27ZO9:001LDWWR IngelmunsterKBC St. Michiels A
2019-01-27ZO9:00U18 JAHelios HalleVrij
2019-01-27ZO9:00U14 MKBK IchtegemHO Beitem
2019-01-27ZO9:15U14 MHelios HalleKBC Heist
2019-01-27ZO9:302LDKBK TemseNoordster Dudzele

Volgende Speeldag