Krachtbalclub Male
DATUMDAGUURREEKSTHUISPLOEGBEZOEKERS
2019-03-23ZAU16 M 1-7VrijAtlas Varsenare
2019-03-23ZAU16 J 8-13VrijD&W Koekelare
2019-03-23ZAU16 J 1-7VrijKBC Male
2019-03-23ZAU16 M 8-13VrijHO Beitem
2019-03-23ZAU16 M 8-13Avanti Lissewegevrij
2019-03-23ZAU16 M 8-13Vrij - FF NSDKBK Ichtegem
2019-03-23ZAU16 J 8-13KRB Loppemvrij
2019-03-23ZAU14 J 1-7VrijD&W Koekelare A
2019-03-23ZAU14 J 8-14VrijKBC St. Michiels A
2019-03-23ZA10:002LD 4-5-6Plaats 5Plaats 6
2019-03-23ZA10:002LD 4-5-6VrijPlaats 4
2019-03-23ZA10:00U14 M 4-5-VrijPlaats 4
2019-03-23ZA10:002LD 7-8-9Plaats 8Plaats 9
2019-03-23ZA10:00U14 M 4-5-Plaats 5Plaats 6
2019-03-23ZA10:002LD 7-8-9VrijPlaats 7
2019-03-23ZA10:00U14 M 1-2-VrijPlaats 1
2019-03-23ZA10:00U14 M 1-2-Plaats 2Plaats 3
2019-03-23ZA10:002LD 1-2-3VrijPlaats 1
2019-03-23ZA10:00RegDVrij AKRB Loppem
2019-03-23ZA10:001LDVrij Bt Klaverken Buggenhout
2019-03-23ZA10:00U12 AVrijNoordster Dudzele
2019-03-23ZA10:001LDVrij At Botterken Baasrode
2019-03-23ZA10:00U12 BKBC MaleVrij B
2019-03-23ZA10:00U18 J 1-42A1B
2019-03-23ZA10:00U18 J 1-41A2B
2019-03-23ZA10:002LD 1-2-3Plaats 2Plaats 3
2019-03-23ZA10:001LHVrij AKBC Heist
2019-03-23ZA10:00U14 M 7-8-Plaats 8Plaats 9
2019-03-23ZA10:00U14 M 7-8-VrijPlaats 7
2019-03-23ZA10:00U18 J 5-84A3B
2019-03-23ZA10:001NDAVrijKBC Male
2019-03-23ZA10:001NDBVrijKBC Male
2019-03-23ZA10:00U18 J 13-18B7A
2019-03-23ZA10:00U18 J 13-1Vrij9A
2019-03-23ZA10:00U18 J 13-17B8A
2019-03-23ZA10:00U18 J 9-125A6B
2019-03-23ZA10:00U18 J 9-126A5B
2019-03-23ZA10:00U18 J 5-83A4B
2019-03-23ZA12:00U12 AKBC St. MichielsAvanti Lissewege
2019-03-23ZA12:30U16 M 1-7KBC St. MichielsKBC Heist
2019-03-23ZA13:00RegHKBC St. MichielsKRB Loppem
2019-03-23ZA13:301NHBKBC St. MichielsKSVV Inter Assebroek
2019-03-23ZA13:301NHBKBC MaleD&W Koekelare
2019-03-23ZA13:30U12 AHO BeitemKrachtbal Snellegem
2019-03-23ZA14:00U16 M 1-7t Botterken BaasrodeKRB Jabbeke B
2019-03-23ZA14:15U12 BKBC St. MichielsAvanti Lissewege
2019-03-23ZA14:30U16 J 1-7HO BeitemSporting Brugge
2019-03-23ZA14:30U12 BHO BeitemVrij A
2019-03-23ZA14:451NHAKBC St. MichielsKSVV Inter Assebroek
2019-03-23ZA14:451NHAKBC MaleD&W Koekelare
2019-03-23ZA15:15U14 J 1-7KBC OpstalKBC Male
2019-03-23ZA15:15U16 J 8-13Noordster DudzeleHelios Halle
2019-03-23ZA15:30U14 J 8-14HO BeitemD&W Koekelare B
2019-03-23ZA15:45U12 BD&W KoekelareWWR Ingelmunster
2019-03-23ZA16:001LHKBC MaleD&W Koekelare
2019-03-23ZA16:152LHNoordster DudzeleBuffalo's Sijsele
2019-03-23ZA16:15RegDKBC HeistVrij B
2019-03-23ZA16:152LHKBC OpstalWWR Ingelmunster
2019-03-23ZA16:30U12 AKBC HeistKBK Ichtegem
2019-03-23ZA16:45RegDD&W KoekelareKBC Maldegem-Donk
2019-03-23ZA17:002NHBKBC AalterD&W Koekelare
2019-03-23ZA17:302NHBKBC OpstalKBC Male
2019-03-23ZA17:301NDBKBC HeistGrenskracht Menen
2019-03-23ZA17:301NDBNoordster DudzeleKBC St. Michiels
2019-03-23ZA18:00RegHD&W Koekelare BD&W Koekelare A
2019-03-23ZA18:152NHAKBC AalterD&W Koekelare
2019-03-23ZA18:452NHAKBC OpstalKBC Male
2019-03-23ZA18:451NDAKBC HeistGrenskracht Menen
2019-03-23ZA18:451NDANoordster DudzeleKBC St. Michiels
2019-03-23ZA18:452LHKB MoerdammeKBC Oostduinkerke
2019-03-23ZA19:00U14 J 1-7Avanti LissewegeKBK Ichtegem
2019-03-23ZA19:301LHKBC AalterZ.A.K.Beveren
2019-03-23ZA20:00RegDKB MoerdammeKrachtbal Snellegem
2019-03-23ZA20:00RegHAvanti LissewegeKBC Maldegem-Donk
2019-03-23ZA20:001LDKBC OpstalWWR Ingelmunster
2019-03-23ZA9:00U12 AKBC MaleGrenskracht Menen
2019-03-23ZA9:30U14 J 1-7Sporting Brugget Klaverken Buggenhout
2019-03-24ZOU14 J 8-14KRB JabbekeVrij - FF NSD
2019-03-24ZO10:00U12 BKRB JabbekeSporting Brugge
2019-03-24ZO10:002LHMeraki AalstOsiris Aalst
2019-03-24ZO10:00U16 J 1-7t Botterken BaasrodeKBC Heist
2019-03-24ZO10:001NDBKBK Ichtegemt Klaverken Buggenhout
2019-03-24ZO10:151NHAKBK IchtegemGrenskracht Menen
2019-03-24ZO10:151NDBKRB JabbekeAvanti Lissewege
2019-03-24ZO10:151NDAHO Beitemt Botterken Baasrode
2019-03-24ZO10:151NHAHO Beitemt Klaverken Buggenhout
2019-03-24ZO10:151NHAKRB JabbekeAvanti Lissewege
2019-03-24ZO10:152NHBt Botterken BaasrodeOsiris Aalst
2019-03-24ZO10:152NHBHelios HalleKBC St. Michiels
2019-03-24ZO10:152NHBHO BeitemKrachtbal Snellegem
2019-03-24ZO10:301LHAtlas VarsenareKRB Loppem
2019-03-24ZO10:451NHBKBK TemseSporting Brugge
2019-03-24ZO10:452LHKBK TemseKSVV Inter Assebroek
2019-03-24ZO11:00U16 M 1-7KRB Jabbeke AD&W Koekelare
2019-03-24ZO11:151NDAKBK Ichtegemt Klaverken Buggenhout
2019-03-24ZO11:30RegHHO BeitemKrachtbal Snellegem
2019-03-24ZO11:301LHKBK IchtegemOsiris Aalst
2019-03-24ZO11:302NHAHO BeitemKrachtbal Snellegem
2019-03-24ZO11:302NHAt Botterken BaasrodeOsiris Aalst
2019-03-24ZO11:302LHKRB JabbekeZ.A.K.Beveren
2019-03-24ZO11:302NHAHelios HalleKBC St. Michiels
2019-03-24ZO11:301NDAKRB JabbekeAvanti Lissewege
2019-03-24ZO12:001NHAKBK TemseSporting Brugge
2019-03-24ZO13:00U16 M 8-13t Klaverken BuggenhoutWWR Ingelmunster
2019-03-24ZO13:15RegHKrachtbal TorhoutKBC Heist
2019-03-24ZO14:002NHBt Klaverken BuggenhoutWWR Ingelmunster
2019-03-24ZO14:30RegDKrachtbal TorhoutKBC St. Michiels
2019-03-24ZO15:152NHAt Klaverken BuggenhoutWWR Ingelmunster
2019-03-24ZO15:451LDKrachtbal TorhoutKBC St. Michiels A
2019-03-24ZO9:001NHBKBK IchtegemGrenskracht Menen
2019-03-24ZO9:001NHBKRB JabbekeAvanti Lissewege
2019-03-24ZO9:00RegHt Botterken BaasrodeGrenskracht Menen
2019-03-24ZO9:001NHBHO Beitemt Klaverken Buggenhout
2019-03-24ZO9:00U12 AKRB JabbekeSporting Brugge
2019-03-24ZO9:001NDBHO Beitemt Botterken Baasrode
2019-03-24ZO9:00U12 BKBK Ichtegemt Klaverken Buggenhout
2019-03-24ZO9:00U14 J 8-14t Botterken BaasrodeKBC St. Michiels B
2019-03-24ZO9:001LHHO BeitemVrij B
2019-03-24ZO9:00U16 J 1-7KBK IchtegemKRB Jabbeke
2019-03-24ZO9:00RegDKRB Jabbeket Botterken Baasrode
2019-03-24ZO9:151LDAtlas VarsenareD&W Koekelare
2019-03-24ZO9:30U16 J 8-13KBK TemseAvanti Lissewege

Volgende Speeldag